U zboží které není skladem nemůžeme zaručit přesný termín dodání včetně cen. Netýká se vázacích prostředků. Zboží nad 35 Kg posíláme na paletách DHL účtovanou za váhu a vzdálenost. Obchod Vazaky.com - Zlín.

VMS 600

Vakuové samopřísavné manipulátory jsou určeny pro horizontální přemisťování plochých břemen s neprodyšnými povrchy, pracují bez přívodu energie a tedy nepotřebuje přívodní kabel či hadici. Potřebný podtlak se vytvoří účinkem břemene.

Manipulátor je bezobslužný – obsluha ovládá pouze jeřáb nebo kladkostroj, na kterém je manipulátor zavěšen. Speciální cyklovací mechanismus umožňuje plynule zvedat a odkládat břemena bez zásahu obsluhy. Manipulátor je vybaven manometrem a elektronickým výstražným zařízením, které upozorní pomocí akustické a optické signalizace obsluhu na případnou ztrátu podtlaku. Vyznačují se jednoduchou a bezpečnou obsluhou, minimálními požadavky na údržbu a dlouhou životností. Některé typy manipulátorů můžeme opatřit uzavíracími ventily, prostřednictvím nichž lze měnit počet činných přísavek. Mimo standardní zde uvedené typy vám navrhneme a vyrobíme vakuový manipulátor dle vašich požadavků.

Nejprodávanější

mini d1679567417
 
od 98 300 Kč
1 položek celkem